Snížení spotřeby benzínu - HNR game

Jeli jste nedávno kolem některé benzínové pumpy a šokovala vás cena benzínu, která v posledních měsících atakuje mnohdy 40 Kč/litr? Určitě jste začali přemýšlet jak omezit cesty, aby jste nevyhodili takovou spoustu peněz, nebo alespoň jak ušetřit za benzín. Bezesporu jste slyšeli různé rady např. Vytažení zbytečných věcí z automobilu atp., ale dnes bych vám chtěl ukázat úplně jinou cestu jak se dá ušetřit za benzín či naftu.

Představím vám geniální hru s už né tak skvělou grafikou HNR game. Jedná se o automobilový simulátor s né moc dobře propracovanou grafikou. Lépe řečeno prachbídnou grafikou, ale cílem této hry určitě nebylo a ani není naplnit naše oči úžasem. Cílem této hry je naučit nás šetřit palivo při jízdě automobilem.

Defragmentace disku

Hra je velmi jednoduchá. Řídíte vozidlo z výhledu, řadíte, zrychlujete, zpomalujete no prostě řečeno jedete. Ovládat můžete klávesnicí, myší, popř joystickem. Cílem hry není dojet první do cíle, ale jet s co nejmenší spotřebou. Aktuální spotřeba se vám zobrazuje v levém rohu. Po dojetí či přerušení hry se vám zobrazí porůměrná spotřeba, vy si tam můžete zadat aktuální cenu benzínu a hra vám automaticky vypočítá cenu projetého benzínu.

Během hry se vám zobrazují různé rady jak se dá snížit spotřeba. Pokud se tedy nudíte, tak vyzkoušejte tento návod a pokuste se ušetřit nějaké peníze snížením spotřeby benzínu. Hru HNR game si můžete stáhnout zde.


Vložte komentář k článku

fanda

Vaše jméno:
Váš komentář:
Napište číslici pět