RC modely

Také jste už od mala jako já měli rádi auta na dálkové ovládání, lodě či vrtulníky? Pokud vám tento koníček vydržel až do dnes, tak neváhejte a navšitvte internetový obchod rc-rcmodely.cz, kde můžete zakoupit spoustu rc modelů i dálkových ovládání za bezva ceny. Můžete zakoupit auta na dálkové ovládání,rc letadla, vrtulníky, tanky, RC lodě a spoustu dalších modelů. Samozřejmostí je i spousta náhradních dílů jako např. serva, motory, vysílače, akumulátory atd.

Na výběr máte buď spalovací motor, nebo elektromotor. Rozdíl je v tom, že do spalovacího motoru musíte kupovat benzín, do elektromotoru musíte mít akumulátory, které musíte pravidelně dobíjjet. Pokud začínáte s modelařinou, tak raději zvolte rc modely na elektromotor. Pro začínajícího modeláře to je nejlepší volba. Za to pokud jste už zkušenější, tak rozhodně volte spalovací motor. Dosáhnete tím daleko vyšší rychlosti. Za to se však musíte o motor starat pro dosažení nejlepších výsledků. Další výhodou je autentický zvuk. Copak není lepší model, který si tak brumlá oproti tichému elektromotoru? Nakonec najdou se i takové modely, které jsou bez pohonu, např. modely plachetnic či větroňů. Dále pokud zčínáte, tak si rozhodně volte sestavenou verzi modelu, nepokoušejte se o skládání, to si nechte na pozdější dobu.

A jaké modely jsou zaručeně nejzajímavější?

Bezesporu mezi najzajímavější modely patří všechna letadla a vrtulníky. U nich neovládáte jen směr a rychlost, ale i výšku a to určitě vyžaduje daleko více schopností. Ale model, který nejvíc zaujal mě je určitě tato ponorka. Nevím jeslti je to všemi těmi válečnými filmy o ponorkách, ale jiný důvod nevidím. Tato ponorka má možnost dynamického i statického ponořování (ponořování za pohybu a ponořování na místě). Dokáže se ponořit až do hloubky 5 m! A konstrukční hloubka je až 10 m! Takže v mnohém rybníku by jste ji zavrtali do bahna a ještě by jste nebyli ani v půlce hloubky kam je schopna se ponořit.

Neváhejte a vyzkoušjte RC model, který vás zaujal!


Vložte komentář k článku


Vaše jméno:
Váš komentář:
Napište číslici pět