Paruky Lanella

Proč si pořídit paruku

Mnoho z nás jednou v životě potká chvíle, kdy bude třeba nasadit na hlavu paruku a vyrazit do společnosti. Důvodů může být několik, ať už ze zdravotních důvodů, (které rozhodně nikdo nikomu nepřeje) nebo z pocitu, že chcete zlepšit vzhled vašich vlasů, či přes jednorázovou akci, kdy paruku potřebujete jen pro jednu jedinou příležitost např. oslavu, karneval. Pro všechny tyto důvody i pro spoustu jiných jsou pro vás k dispozici paruky lanella.

Z čeho je paruka vyrobena

Tyto paruky jsou vyráběny z kanekalonu. Jedná se o syntetickou látku, vyráběnou v Japonsku. Jen velmi těžko se dá zjistit rozdíl mezi skutečnými vlasy a vlákny z kanekalonu. Ze střihu ani vzhledu nemusíte mít obavy, jsou velmi moderně navržené, dokonce u některých naleznete imitaci kůže v oblasti pěšinky (u paruk, které musí mít pěšinku z důvodu střihu). Zároveň jsou paruky lehké, tudíž se nemusíte obávat, že by nějak zatěžovali vaši hlavu.

Typy

Jen na vás je výběr, jak dlouhé vlasy na paruce chcete. Dělají se všechny verze. Od nejkratších paruk až po paruky s délkou téměř po pás. Na první pohled by se mohlo zdát, že se dělají především dámské paruky, ale není tomu tak. Je i velká nabídka pánských paruk, dokonce se vyrábí i dětské velikosti.

Údržba

Jako o všechny věci, je třeba se i o tento módní doplňěk dobře starat. Odmění se vám mnohem delší životností. Paruku můžete mýt ve studené či vlažné vodě. Zásadně paruku nerozčesávajte ve vlhkém stavu, vždy až je zcela vyschlá. Největší pozor si však dejte na vysoké teploty - vysoušeče vlasů, kulmy atp., raději je vůbec nepoužívejte. Mohou vaši paruku nenávratně poškodit.


Vložte komentář k článku


Vaše jméno:
Váš komentář:
Napište číslici pět