Jak být úspěšný?

Jak být úspěšný?

Komu by nelíbilo vystudovat vysněnou školu s vyznamenáním, dostat dobře planou práci, která nás baví a mít šťastnou a spokojenou rodinu? Smekám před tím, komu se to povedlo nebo na to má alespoň našlápnuto.

Tady jsem Vám sepsala pár věcí, kterých byste se měli držet:

Rozvrhnout si práci

Toto je určitě velmi důležitá věc, kterou by měl určitě každý zvládat. Organizace spočívá v tom, být schopen si rozvrhnout co a jak dlouho budeš dělat. Například pokud student, kterému jde matematika ale literatura už moc ne, tak by měl určitě začít přípravou literatury, která bude mnohem delší a náročnější a potom teprve matematiku.

Žádná lenost

Asi každý někdy zažil ráno, kdy se mu vůbec nechtělo vstávat a celý den nic nedělat. Ale s leností moc daleko nedojdeme a žádný super pracant z tebe také nebude.

Pokud chceš být úspěšný zaměstnanec nebo student, musíš začít chtít makat a makat :)

Přístup k práci

Přístup k práci nebo ke škole je celkem důležitý. Je nad slunce jasné, že pokud si budeš neustále stěžovat a vzdychat, že tohle a tohle nezvládneš, tak to opravdu nezvládneš. Zkus myslet více pozitivně.

Poznámky

Vše, co chcete udělat zítra nebo pozítří si pečlivě zaznamenejte. Ideální je pořídit si diář nebo kalendář a nosit ho všude sebou.

A až činnost splníte, odškrtněte si ji. Tak na to nezapomenete a máte to vždy před očima.

Autor: Martina


Vložte komentář k článku

cotipotomhrůůůůza
asdsad
IvinkaSuper :) hned s tím začnu

Vaše jméno:
Váš komentář:
Napište číslici pět