Hledám tým lidí!

Koho hledám? Můžete to být právě vy!

1. Redaktor, copywriter

Hledám redaktory, kteří se budou věnovat psaní článků na tento web, časem bude web přesunut na placenou doménu, upraven design, funkce a spousta dalších věcí bude změněna. Zatím bohužel není tolik času pro rozjezd nového webu (ani dost lidí), tak články budou umísťovány zde.

O čem by články měly být?

Nejlépe o počítačích, různé návody, zajímavosti. Dále mohou být o různýchg zajímavostech ze světa. Recenze filmů či knih také určitě uvitám. Nebojte se ozvat! Nemusíte psát zrovna o těchto tématech, beru skoro všechny témata! Zatím nemusí být žádná veliká kvalita článků, tak se nebojte, že na to nebudete mít!

2. Korektor

Dále hledám korektory. Jelikož především já nepíši gramaticky správně, tak potřebuji nějaké korektory, kteří po mě i po ostatních redaktorech zkontrolují článek a opraví gramatické a stylistické chyby.

3. Editor her

Další pozice je editor her. Jelikož bych chtěl mít pro podporu webu sekci s online hrami, tak hledám editora her. Jeho náplní bude, přidávat na web online hry, pořizovat printscreen ze hry, napsat popisky, ovládání, zařadit do kategorie a vše okolo.

4. Linkbuilder

Další zajímavá pozice je linkbuilder. Jelikož s lepšími ranky a větším počtem zpětných odkazů roste návštěvnost webu a jelikož chci mít co největší návštěvnost webu, tak hledám linkbuildera. Náplní práce bude shánět zpětné odkazy pro web. Případně seo-optimalizace webu.

5. Programátor

Nakonec pokud se mi podaří sehnat několik lidí na předchozí pozice, tak určitě nebudu stíhat programovat sám všechny funkce. Proto by se mi hodil i nějaký programátor, který ovládá HTML, CSS, PHP, JAVASCRIPT, nejlépe aby programátor byl i kodér!

Odměna!

Co vás všechny zajímá je asi určitě odměna, takže co vám mohu nabídnout? Bohužel moje finance se dotýkají nuly, takže ZATÍM nemohu nabídnout finanční odměnu. Jediné co vám mohu aktuálně nabídnout je websurf kredity, liky na facebook do vaší skupiny, kliknutí na google +, zpětný odkaz z mého webu, umístění vašeho pagerank článku na web či nějakou protislužbu. Pokud se mi/nám podaří rozjet projekt na nové doméně, tak předpokládám, že začnou proudit i nějaké zisky. Poté bych vás ihned začal vyplácet a také bych se vždy jako první na vás obrátil s nějakou placenou prací. Vím není to nic extra, ale pokud potřebujete refference, chcete se zviditelnit na internetu, vyzkoušet si nějakou novou činost, psát články, programovat, pak mě určitě neváhejte kontaktovat.

Napište mi!

Napište mi něco o vás, jaké pozici by jste se chtěli věnovat, jakou požadujete odměnu a prostě vše co vám přijde důležité či zajímavé.


Vložte komentář k článku

MartinAhoj, práve som čítal tvoj článok. Hlásil by som sa za programatora, pracujem s php, mysql,
MartinAhoj, práve som čítal tvoj článok. Hlásil by som sa za programatora, pracujem s php, mysql, noa k tomu HTML a css. Som začínajúci prográmatok
Martinsorry, za tych viacej správ, ale mal si tu dat pole na pisanie textu a preto som zvyknuty stlačať enter. Môžeš ma kontaktovať na email ver4rs@gmail.com
marcelko142Php a html Zidem sa robim teras katalog strank tak potom kontaktuj marcel2142@azet.sk
ÁňaAhoj, ráda pro tebe budu psát, prosím napiš mi na markova.anne@gmail.com, abychom se dohodli a mohla jsem ti napsat něco o sobě.A.
PetrJestli potřebujete ještě stále korektora napište mi na mail petr.widenka@email.cz
Radek JiříkPokud potřebujete korektora, ozvěte se na radoslavjirik@seznam.cz
Kateřina Dobrý den, moc ráda bych se připojila k Vašemu týmu, jestliže je to stále ještě aktuální. Měla bych zájem o korekturu textů, článků, atd., pokud samozřejmě bude zájem a spokojenost taktéž z Vaší strany. Mám zkušenost se psaním článků do odborného firemního časopisu a především zkušenosti v rámci korektury zejména VŠ seminárních a diplomových prací. Český jazyk je mou vášní. Ovládání českého jazyka perfektně po gramatické stránce je samozřejmostí. Nabízím pracovitost, svědomitost, poctivost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu. Myslím, že nenabízím málo:-)

Vaše jméno:
Váš komentář:
Napište číslici pět