Seznam několika free webhostingů

Webhostingy zdarma

Existuje spousta firem, ať už českých, či zahraničních, které nabízejí webhosting zdarma. Standardně nabízejí k webhostingu i doménu třetího řádu. U většiny firem si můžete zakoupit i doménu druhého řádu. Ovšem za webhosting zdarma hostingové firmy většinou něco vyžadují. A to je umístění reklamního banneru, či lišty na Váš web. Webhostingy zdarma mají většinou omezenou velikost, podporu funkcí, či traffic. Také je u některých velmi špatná dostupnost. Na závěr přidávám tabulku nejznámějších free hostingů.

Název Velikost PHP Databáze FTP Reklama
http://www.ic.cz 250 MB Ano MYSQL ano ano
http://www.endora.cz 2 GB Ano MYSQL ano ano
http://www.php5.cz 30 mb Ano MYSQL ano ano
http://www.sweb.cz 100 MB Ano NE Ano ano
http://www.pipni.cz 5 GB Ano MYSQL ano ne
http://www.wz.cz 200 MB Ano MYSQL ano ano
http://www.hostuju.cz 1 GB Ano MYSQL ano ano
http://www.aspone.cz 40 MB Ano MS SQL ano ne
http://www.atlasweb.cz ? ne ne ne ne
http://www.tele3.cz 20 MB Ano ne ano ne
http://www.domeny.as 150 MB Ano ne ano ne

Bohužel u některých freehostingů si musíte zakoupit i doménu druhého řádu (cca 200 Kč ročně). Sám jsem zkoušel několik free webhostingů, ale většina na mě udělala velmi špatný dojem. webhosting od IC.cz měl velmi špatnou dostupnost, WZ.cz mají příšernou administraci atp. Nejkvalitnější ze zmíněných mi přijde Endora.cz dostupnost se pohybuje kolem 99 procent a to je na webhosting zadarmo velmi kvalitní! Dále mají příjemnou administraci atp. Jako první zkuste Endoru.

Pokud budete chtít hosting bez reklam, s velmi kvalitní dostupností a podporou a budete ochotni něco má za něj zaplatit, tak bych vám doporučil webhosting od wedosu. Velmi kvalitní, příjemná cena (od 20 Kč po použití slevového kuponu, které se dají dohledat na internetu). Rozdíl orpoti freewebhostingu i oproti ostatním placeným hostingům je extrémní.


Vložte komentář k článku


Vaše jméno:
Váš komentář:
Napište číslici pět