Čištění odpadů

Máte na chalupě, chatě či v domácnosti ucpanou kanalizaci případně odpad? Přečtěte si následující článek!

Profesionální čištění kanalizací se běžně provádí dvěma způsoby. Buď se čistí strojním perem anebo tlakovou vodou. Samozřejmě můžete se do toho pustit i sami pomocí strojních per či chemie, ale opravdu to raději nechte na profesionálech.

A jaké jsou výhody a nevýhody čištění odpadů od profesionálů?

Čištění kanalizací tlakovou vodou je minimální riziko poškození potrubí, má velkou čistící sílu a velkou průraznost. Tímto vyčístíte potrubí od usazenin a nečistot. Vysoký tlak se používá k proražení ucpávek. Také je dobré čistit kanalizace preventivně tlakovou vodou, ne až když je pozdě. Je tu ale hrozba vyplavení bytu či domu.

Pokud se rozhodnete pro čištění odpadu strojním perem, tak hrozí malinké riziko poškození, zato však vaše trubky budou vypadat jako nové. Čistit strojním perem se dá až do délky 50m! Čištění pomocí strojního pera se provádí převážně v místech, kde se nedá využít čištění tlakovou vodou. Narozdíl od tlakové vody vám nehrozí vyplavení. Společnou nevýhodou je cena, ale na druhou stranu, nikdo vám neodvede kvalitní práci zdarma.

Firma Plynoservis Praha, toho ale nabízím mnohem víc než pouhé čištění odpadů tlakovou vodou či strojním perem. Dále také nabízí inspekce kanalizačního potrubí kamerou, což je vhodné k prozkoumání potrubí a následnému vhodně navrženéhmu postupu, jak se zbavit odpadů, čištění odpadů v domácnosti, čištění ucpaných WC, umyvadel, sprchových koutů, van, výměny prasklých vodovodních či odpadních trubek z plastu i kovu, revize a seřizovaní plynových spotřebičů atd. Neberte na lehkou váhu špatně nastavený plynový spotřebič. Je tu riziko otravy oxidem uhelnatým! Plynoservis Praha vám také nabízí opravy plynových spotřebičů. Vše provedou rychle a profesionálně. Dokáží vyřešit téměř každý problém!


Vložte komentář k článku


Vaše jméno:
Váš komentář:
Napište číslici pět