Recenze filmu Black Swan

Recenze k filmu Black Stan

Black Swan recenzeVčera jsem po dlouhé době navštívila naše městské kino. Dávali psychologický thriller Black Swan (Černá labuť), na který jsem již před několika týdny četla mnoho kladných recenzí a doporučení, tak jsem se chtěla sama přesvědčit a stálo to za to.

Film Black Swan je skvěle propracovaný, od kostýmů, až po famózní práci s kamerou, podmanivou hudbou a vynikající herce, především tedy úchvatný herecký výkon Natalie Portman - hlavně při poslední scéně, kdy jsem byla napnutá a téměř přestala dýchat. Krása a výkon herečky byl jedním sloven úchvatný.

Nečekala jsem od toho mnoho, ale ukázalo se to být naprosto vynikajícím mistrovským dílem. Děj filmu mě dost zaujal, byla jsem po celou dobu plně soustředěná jen na děj a byla jsem napnutá až do konce.

Zpočátku jsem měla k filmu nedůvěru, myslela jsem si, že tam půjde jen o balet, který zrovna není můj oblíbený šálek kávy, ale o ten jde v tomto filmu až ve druhé řadě. Scén, ve kterých se balet vyskytuje, je tak akorát a to mi vyhovovalo.

Takže určitě doporučuji. Doporučuji hlavně milovníkům baletu, ale potom i těm, kteří mají rádi psychologický děj a napětí.

Dokonce má film Black Swan i 5 nominací na Oskara (Nejlepší film, Režie, Herečka HR - Natalie Portman …), takže držme palce :)

Autor: Martina


Vložte komentář k článku


Vaše jméno:
Váš komentář:
Napište číslici pět