Bezva pojištění

Pokud plánujete ušetřit něco na povinném ručení, tak navštivte web bezvapojisteni.cz. Na webu je umístěna kalkulačka povinného ručení. Jakmile ji vyplníte, tak uvidíte cenové nabídky různých společností a ihned zjistíte, kolik až můžete ušetřit oproti vašemu stávajícímu pojištění. Někdy to může být až 64% z ceny! Avšak pro co nejpřesnější ceny je nutné vyplnit nejlépe všechny údaje, a také je vyplnit pravdivě. Údaje o objemu motoru, výkonu atp. naleznete ve velkém technickém průkazu. Za vyzkoušení tato kalkulačka určitě stojí.

Dále pokud budete mít zájem, tak se s vámi do 24 hodin spojí pracovník klientského servisu a společně proberete veškeré dotazy, které budete mít. Nicméně, pokud budete na pojištění velmi spěchat, tak vás může pojišťovací specialista kontaktovat i během pár minut. Stačí jednou kliknout.

Pojištění motorových vozidel musí mít ze zákona všechna vozidla (až na drobné výjimky, které se většiny obyvatel netýkají). Navíc v dnešní době, kdy se dá vše vyřídit přes internet, je vskutku zbytečné chodit do bank a pojišťovacích institucí a trávit hodiny vybíráním nejvýhodnějšího a nejlevnějšího pojištění. Není lepší, během pár minut na internetu nalézt nejvhodnější pojištění a zároveň ho během chvilky zařídit? Rozhodně tím ušetříte spoustu financí (dostanete slevu i za sjednání pojištění online) i času. Zároveň dostanete i velmi výraznou slevu na sjednání havarijního pojištění a to se určitě vyplatí. Zvlášť pokud máte novější auto.


Vložte komentář k článku


Vaše jméno:
Váš komentář:
Napište číslici pět