Zvýšení návštěvnosti webu V. - odkazy z diskuzí a fór

V dnešním článků seriálu Jak zvýšit návštěvnost webu, bych vám rád představil způsob zvýšení návštěvnosti webu, který jsem vám možná měl představit hned v prvních dílech. Není to žádná skvělá metoda, mnohými lidmi odsuzována pro způsob provádění, ale své výsledky určitě má. Jedná se o vkládání odkazů na vás web do různých diskuzí, či fór.

Nejlepší metodou je vyhledat si fórum, kde se řeší stejné téma, o jakém máte blog či web. Poté už jen sledovat diskuzi a vždy když budete moct, tak někomu poradit a nejlépe přiložit odkaz na nějaký článek na vašem webu, který se zabývá stejným problémem. Z takovýchto odkazů získáte nejvíce návštěvníků a i hodnotný zpětný odkaz na váš web. Další možností je vložit si odkaz na váš web do podpisu fóra a vždy když vložíte příspěvek, tak se vám pod ním zobrazí odkaz na váš web. Tento způsob využívejte zejména na tématicky nepříbuzném fóru. Většinou tím získáte návštěvníky, kteří váš web ihned opustí, nebo pouze zpětný odkaz s malým přínosem pro váš web.

Nakonec nejpraktikovanější metodou a také nejvíce odsuzovanou je vkládání netématických příspěvků do různých fór s odkazem na váš web. Nejenže tím fórum spamujete, ale velmi často si vysloužíte i ban. A opravdu nemá téměř žádný smysl, když třeba do diskuse o psech vložíte odkaz na stránky o financích. Ikdyž velmi malý přínos to má, tak prosím tuto metodu vynechejte. Tak neváhejte a začněte budovat zpětné odkazy z tématických diskuzí!Vložte komentář k článku

BíbrZkuste mých 7 tipů: http://www.webychytre.cz/30-zpusobu-zvyseni-navstevnosti-webu/

Vaše jméno:
Váš komentář:
Napište číslici pět