Zvýšení návštěvnosti webu III. - Seo startér

V třetím díle tutoriálu Jak zvýšit návštěvnost webu se budeme zabývat výměným reklamním systémem. Přesněji řečeno systémem Seo-starter. Tento web nabízí několik možností jak zvýšit návštěvnost webu, ale chci se zabývat pouze jedinou z nich. Ostatní jsou lépe zařízeny zase na jiných webech.

Budeme se tedy zabývat výměnou odkazů ve vzájemném poměru 1:1. Na tomto webu máte seznam webů, které si chtějí vyměnit odkaz. Když máte zájem o výměnu s některým webem stačí vyplnit formulář, ve kterém uvedete e-mail, webovou adresu, html kód stránky atp. Formulář se přepošle majiteli webu a ten pokud bude mít také zájem o výměnu s vaším webem, tak html kód umístí na svůj web a odpoví vám na e-mail. Na vás už potom je umístit zase jeho html kód na váš web.

Bohužel někteří uživatelé váš odakz na web vloží, počkají až vy vložíte odkaz na jejich web a pak odkaz na váš web odstraní. Je nutné odkazy čas od času kontrolovat.

Ještě bych chtěl dodat, že pokud se zde registrujete, tak nebudete muset u každé výměny vyplňovat formulář. Ten si stačí vyplnit jen jendou a on už se Vám bude automaticky načítat do všech výměn. V dalším článku vás seznámím se systémem postsgenius.cz. Je to první placený systém, který vám představím, ale stojí to za to.Vložte komentář k článku


Vaše jméno:
Váš komentář:
Napište číslici pět