Zvýšení návštěvnosti webu II. - Zvyšujeme.cz

Vítejte u druhého dílu seriálu Jak zvýšit návštěvnost webu. V minulém díle jsme se zabývali zvýšení návštěvnosti pomocí autosurfu. Zjistili jsme, že je to celkem nic moc. Proto vám dnes chci představit, jak už jsem zmiňoval v minulém díle, daleko lepší systém pro zvýšení návštěvnosti a možná i způsob přivýdělku.

Jedna se o systém zvysujeme.cz. Tento systém je u nás zatím unikátní (ke 20.7. 2012), ale na zahraničních webech jsem se setkal s weby podobného typu ale daleko masověji rozšířené. Nicméně na naše poměry je to skvělý systém.

Jedná se o to, že tady podporujete webové stránky ostatních uživatelů klikáním, přes propojené účty od facebooku, google, twitru, youtube atp., na líbí se mi, sdílet, sledovat, přihlásit odběr atp. Za každý klik dostanete určitý počet mincí. Za mince pak můžete do systému přidat svůj web a ostatní uživatelé už mu jen klikají na líbí se mi, či na to co chcete aby klikali. Dále je zde možnost mince nakoupit od provozovatele webu. No a pokud nebudete mince chtít zrovna použít na zvýšení laiků vaší stránky, tak si je můžete nechat proplatit. Mince proplácí s kurzem 0,075 Kč za jednu minci. Za minutu můžete klidně naklikat i 50 mincí (když je hodně reklam), to je necelé 4 Kč, ale já sám si nikdy peníze neproplácel. Vždy jsem to využil na další zvýšení návštěvnosti mého webu. Registrovat se můžete kliknutím na tento banner.

banner

V dalším díle tohoto seirálu vám bude představen výměný reklamní systém.Vložte komentář k článku

samakKdyby někdo měl zájem o nákup mincí na zvysujeme.cz za daleko menší ceny než jsou na webu tak se mi ozvěte na email samak55(zavináč)seznam.cz

Vaše jméno:
Váš komentář:
Napište číslici pět