Zvýšení návštěvnosti webu I.

Jak zvýšit návštěvnost stránek I.

Vítejte v novém seriálu článků o tom, jak si zvýšit návštěvnost vašeho vlastního webu. V prvních dílech našeho seriálu se budeme zabývat nejsnažšími, způsoby zvýšení návštěvnosti stránek, které jsou povětšinou zdarma. Poté budeme probírat účinější způsoby zvýšení návštěvnosti, ale také náročnější na čas či na finance.

Zvyšte si návštevnost pomocí autosurfu

Jako první a zároveň jediný z autosurfů vám představím web websurf.cz. Díky tomuto webu si můžete zvýšit návštevnost stránek až o tisíce návštěvníků denně. Bohužel je ten jenom návštěnost, nijak to nevykazuje o skutečné hodnotě vašeho webu ani o rankách, prostě o ničem. Ale někomu se to přece může hodit.

Proč jenom websurf a jak to funguje?

Všechny autosurfy fungují stejně. Přihlásíte se do systému a zapnete autosurf (vše je automatické, okno můžete minimalizovat a dělat si na PC něco jiného), poté už získáváte kredity na zobrazení vaší stránky, dále přidáte váš web do surfování a zapnete automatické převody na web. No a od té doby už váš web záískává vyší návštěvnost. Toto je u běžného autosurfu. Websurf má tu výhodu, že nabízí více druhů surfování, nebudu je všechny rozebírat, pokud máte zájem určitě se registrujte a přijdete na to sami. Dále je zde burza kreditů, kde můžete vyměňovat či kupovat kredity za různé služby atp.

V případě, že máte zájem, tak se prosím registrujte kliknutím na tento banner.

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

V dalším seriálu rozebereme systém zvysujeme.czVložte komentář k článku

Prodej websurf kreditůMohu prodat websurf kredity cca 1000 kr za 1 Kč, mám velkou spoustu kreditů. Kontakt na e-mail samak55(zavináč) seznam.cz
Jan novákDoporučuji Mediatrend.cz

Vaše jméno:
Váš komentář:
Napište číslici pět