War Thunder

War Thunder je válečná hra, ve které se dokonale kloubí realistická letecká simulace se zábavnými a velice akčními vzdušnými souboji. Zdá se vám to nemožné? Tak to jste tuhle počítačovou hru, která je propracovaná i do těch nejmenších detailů, asi ještě neměli čest hrát!

War Thunder se řadí do MMO her - velice populárních online her, odehrávajících se ve fiktivním prostředí, které můžete hrát zdarma na internetu ve vašem prohlížeči s dalším tisícem stejně založených a nadšených hráčů.

Počítačová hra dokáže zaujmout nejen svou velice pěknou a propracovanou grafikou, kterou jistě ocení i ti nejnáročnější hráči, ale také zajímavými bojovými scénáři.

Ve War Thunder se nehraje na "zakázaná prostředí", ve kterých se za žádnou cenu neválčí. Nečekejte tu žádná místa, kde by byl váš život v bezpečí. Není kam se schovat. V této akční hře válka zuří úplně všude - nezáleží na tom, jestli jste ve vzduchu, na vodě či na zemi. Je třeba hlídat si záda.

War Thunder vás doslova vtáhne do děje hry. Díky do detailů propracovaným modelům letadel, kterých máte v této hře k dispozici více než sto, se budete cítit jako opravdový pilot - budete mít pocit, že jste součástí této akční bojové MMO hry.

Hraním War Thunder získáte neopakovatelné zážitky, dopřejete si maximální prožitek ze hry díky opravdu široké nabídce nastavení, budete žasnout nad do nejmenších detailů propracovaných modelů letadel, tanků i lodí.

Grafika této hry vám doslova vyrazí dech, prostředí je propracované a bez jediné chybičky, světelné efekty a případné výbuchy vás ohromí. Nechybí ani nádherná hudba a realistické zvukové efekty, které dokreslují celou atmosféru a díky kterým pro vás War Thunder nebude obyčejnou MMO hrou, ale opravdu silným herním zážitkem.

Na nic nečekejte - vrhněte se do boje!


Vložte komentář k článku


Vaše jméno:
Váš komentář:
Napište číslici pět