Vyhrajte tankovou bitvu - WORLDofTANKS

Baví vás válečné filmy a převážně tankové bitvy? Hrajete rádi bojové hry, kde se to hemží výbuchy granátů, nábojů bomb? Všude hluk a lomoz bitvy. A teď si představte, že sedíte v jednom tanku a ženete se plnou rychlostí na nepřátelské tanky. Zezadu vás podporují vaše spojenecké tanky a už hurá na nepřítele. Utopie? Ne! Sice to nezažijete v realitě, ale můžete si to alespoň vyzkoušet v teplu domovu u svého PC. Komu by se však taky v realitě chtěla nastavovat kůže pro nějaké pochybné ideály?

Toto vše vám umožná hra World of tanks a ještě ke všemu je zcela zdarma! Stačí se bezplatně registrovat na stránkách worldoftanks.eu, poté stáhnout klienta, pomocí kterého stáhnete celou hru. Spustit hru přihlásit se, vybrat tank a pustit se do bitvy za slávu anebo smrt!

Po přihlášení máte na výběr ze tanků – francouzského, anglického, ruského a německého. Tank můžete vylepšovat či najímat lepší posádku. Pokud jste spokojeni, tak stačí kliknout na jít do boje a můžete jít bojovat. Hra automaticky rozděluje hráče do dvou týmů, které bojují proti sobě. Jsou různé herní režimy, ale nejčastější je, že buď máte dobít nepřátelskou základnu nebo zničit všechny nepřátelské jednotky. Samozřejmě mezitím nesmíte ztratit vaši vlastní základnu. Pokud vás během hry zabijí, tak můžete hru ukončit a jít zpět do garáže, vybratz jiný tank a pustit se do jiné bitvy. Každá bitva trvá minut a pokud se do minut nerozhodne tak je ukončena a vyhrává ten tým, který zničil více nepořátelských tanků.

World of tanks World of tanks World of tanks World of tanks World of tanks World of tanks World of tanks World of tanks

Na výběr je několik rozlehlých map, kde se můžete vyřádit do sytosti. Jedinou chybou hry je podle mého názoru potřeba internetu a nemožnost hrát single player. Vždy hrajete s ostatními hráči proti ostatním hráčům a pookud třeba na chalupě nemáte internet, tak si tuto hru o víkendech nezahrajete. Ale jinak hru doporučuji všem, je skvěle vypracovaná, skvělá grafika a žádná trapná umělá inteligence! Neváhejte a vyzkoušejte tuto hru už jen kvůli tomu, že je zdarma. Která jiná skvělá hra je zdarma? A když se vám nebude líbit, tak ji jednoduše z počítače odinstalujete. Ale garantuji vám, že od té doby, co zničíte první nepřátelský tank nebdete chtít od World of Tanks ani na minutku odejít. Vždyť žádná bitva se neobejde bez vaší pomocí! Stahovat můžete zdarma na oficiálních stránkách hry (klikněte sem)


Vložte komentář k článku

romanroman

Vaše jméno:
Váš komentář:
Napište číslici pět