Pořiďte si vlastní eshop

Nedávno jsem narazil na internetu na firmu, která nabízí internetový eshop. Pokud jste vždy chtěli mít vlastní internetový eshop, tak vám doporučuji následující článek, pokud ne tak ho raději ani nečtěte.

Měli jste vždy jako já strach z investic do internetového obchodu, které se možná nemusí vrátit? Právě pro nás je zde návod jak na internetový obchod od společnosti fraggo. Vedení internetového obchodu, náklady a vše ostatní je zdarma až do výše měsíčního obratu 7000 Kč. Není to opravdu lákavá nabídka? Pokud nic nevyděláte, nebo pokud bude obrat vašeho eshopu malý, tak neplatíte vůbec nic. Avšak pokud váš obrat přesáhne 7000 Kč měsíčně, tak budete platit vždy částku pronájmu 700 Kč měsíčně, je už jedno jak velký bude měsíční obrat. V této ceně (zdarma nebo 700 Kč) je i webhosting více na www.shopgarant.cz. Pokud nechcete platit 700 Kč měsíčně, je zde také možnost, pokud nechcete platit 700 Kč měsíčně, koupit si eshop za 15 000 Kč a pak už neplatíte měsíčně žádné poplatky. Jeidné nevýhoda je, že musíte i nadále používat jejich webhosting a ten už bohužel musíte zaplatit.

Tvorba eshopu je velmi jednoduchá, zvládne ji opravdu každý. Váš internetový obchod bude také obsahovat spoustu zajímavých funkcí např. optimalizace pro vyhledávače, originální vzhled, xml feedy, seo konzultant, spousta platebních metod a spousta dalších zajímavých možností, které by každý obchod měl obsahovat.

Pro provoz internetového obchodu musíte splnit několik základních podmínek. V eshopu musíte mít minimálně 70 položek za minimální cenu 70000 Kč, eshop musíte naplnit do jednoho měsíce od podepsání smlouvy a v patičce musíte umístit odkazy na stránky společnosti.

Naneštestí jsem nikde nenašel uvedeno, jaké jsou poplatky či zda je bez poplatků vypovězení smlouvy. Pokud to v nejbližší době zjistím, tak se o tom ještě krátce zmíním. Jestliže máte nějaké zkušenosti s touto firmou či provozem tohoto typu eshopu, zmiňte se o něm prosím do komentářů, určitě tím usnadníte spoustu práce dalším lidem, co přemýšlí o vlastním eshopu.


Vložte komentář k článku


Vaše jméno:
Váš komentář:
Napište číslici pět