SEO optimalizace

Search Engine Optimization (zkráceně pouze SEO), je návod, jak psát webobky tak, aby byli co nejvíce vhodné pro automatické zpracování vyhledávači. Samozřejmě nesmíme opomenout ani grafickou kvalitu webu. Ze sebelepších stránek, které jsou sebelíp optimalizované pro vyhledávače vám návštěvník odejde pokud budete mít nezajímavý obsah nebo opravdu špatný design.

K čemu SEO slouží?

Slouží k dosažení vyšších pozic ve vyhledávačích na dané klíčové slovo. Každý vyhledávač má vlastní způsob, jak vyhodnocovat kvalitu webu a svoje algoritmy si pečlivě hlídá, aby se nedostaly jen tak na povrch. I přesto se dají některé triky odpozorovat a běžně se dají zjistit na internetu. Co už, ale tak nezjistíte je, jakou mají jednotlivé složky seo optimalize váhu.

Základní způsoby

Nejdůležitější ze všeho je kvalitní a unikátní obsah. Návštěvník, který váš web navštíví a zaujme ho nějaký článek, se k němu nebo i jinému určitě rád v budoucnosti vrátí, či ho zašle známým. Díky tomu získáte stálé návštěvníky. Další je správné rozmístění a hustota klíčových slov v článku. Někdo udává husottu používání až 7%! A to je podle mě očividný nesmysl. Jen se čtětě článek, ve kterém bude 7 ze 100 slov pořád stejné. Když to trochu zjednoduším, tak každé desáté slovo bude klíčové. A komu by se chtěl takový článek číst? Proto hustotu raději moc neřeště a napište smyslplný článek a když se to bude hodit, tak tam dejte klíčové slovo. Nakoec z těch hlavních bych vám ještě doporučil stálou a neměnou adresu URL např. www......./knihy/valka-s-mloky.php a nepoužívat jako některé weby www....../knihy?id=443&what=CGASDAS45. Tato URL adresa opravdu nemá žádný přínos pro váš web. Existuje daleko více zásad, ale o těch až jindy.

Pokud raději svěříte SEO oprimalizaci odborné firmě tak můžete využít SEO praha a to firmu SEO Expert a.s. Dostanou vás na první pozice ve vyhledávačích a pokud ne, tak jim nic nemusíte platit. Dále vám posílají pravidelné reporty a výsledky zcela zdarma. S pomocí jejich odborníka vyberete správná klíčová slova. To byl jen výčet hlavních výhod. Proto neváhejte a pokdu si na to sami nevěříte, tak využijte služby odborníka.


Vložte komentář k článku


Vaše jméno:
Váš komentář:
Napište číslici pět