Posílejte sms z mobilního telefonu zdarma!

Přijde vám nereálné posílat sms do všech sítí zdarma? Už nemusí! S příchodem nových virtuálních operátorů na trh můžete posílat sms zdarma bez jakéhokoliv omezení a bez poplatků!

Co vše je třeba pro posílání sms zdarma?

Předně potřebujete mobil, který umožňuje instalaci java aplikací, ale naštěstí obejdete se i bez něj. Stačí, aby měl internetový prohlížeč. Pokud podporuje java aplikace, tak si stačí z internetu stáhnout a nainstalovat do mobilu aplikaci Oskárek. Zakoupit sim kartu od nových virtuální operátorů, kteří se objevily na trhu. Sim karta musí být od operátora, který nabízí připojení k internetu zdarma. Máte teda na výběr mezi Mobil.cz, Oskarta.cz, a dalšími. Za internet v základní rychlosti, která je pro běh aplikace Oskárek dostačující, nic neplatíte!

Sim kartu vložte do telefonu, spusťte aplikaci Oskárek a užívejte si sms z mobilu zdarma do sytosti! V aplikaci se dá i nastavit číslo odesílatele, takže příjemce zpráv ani nepozná, že mu zpráva nepřišla z internetu, ale zobrazí se mu i číslo, které si do aplikace nastavíte.

Oskárka můžete stahovat z Mobilecity.cz. A pokud Váš mobil nepodporuje java aplikace, tak můžete zprávy odesílat z mobilního prohlížeče. Pod URL adresou www.m.mobilecity.cz naleznete mobilní verzi sms brány. Stačí vyplnit text zprávy a číslo odesílatele a sms se zdarma odešle!

Pro mobilní telefony s operačním systémem android je dostupná speciální verze Oskárka.


Vložte komentář k článku


Vaše jméno:
Váš komentář:
Napište číslici pět