Pc hry

Máte nudný podvečer? Nevíte co dělat? Právě pro Vás přinášíme nejnovější várku her na počítač, playstation či na Kinect xbox. Nejnovější hry na pc, které u nás vyšli: Zaklínač 2: Vrahové králů Rozšířená edice, Syndicate, The Sims 3 Showtime, Alan Wake, Fallout New Vegas Ultimate Edition, Jagged Alliance: Back in Action, King Arthur 2, Kingdoms of Amalur: Reckoning, Mass Effect 3, Nuclear Dawn, Ridge Racer Unbounded. Nejočekávanější pc hrou se stal nový Mass effect 3, který završuje triologii Mass effect. Pokud jste nehráli předchozí dva díly MAss effect, tak je doporučujeme zahát dříve než si zahrajete třetí díl. Vždyť je to jako koukat na Návrat krále bez zkouknutí předchozích dvou dílů.

Poslední díl nás uvrhne do tajuplné atmosféry. Zavede nás na ještě tajuplnějí a rozlohejší planety, seznámí se spoustou nových postav, ukáže spoustu zbraní no prostě vše co jsme od nového Mass effect 3 čekali. Kapitán Shepard se snaží připravit svět k poslední zoufalé bitvě o záchranu. Tři roky vede boje proti ostatním civilizacím a teď se připravuje na jednu bitvu. Raepeři útočí na Zemi! Teď se rozhodne o osudu celé galaxie.

Ve hře vás čeká spousta rozhodování. Musíte zvolit menší zlo, zrušit stará přátelství, navázat nová, obětovat přátelství, lásku. Ohromující je ve hře skvělá vizualizace a efekty.

A na jakých platformách si můžete Mass effect 3 zahrát? Na výběr máte mezi počítačem, playstation 3 a xboxem 360.

Vyrobeno ve vývojářském studiu Bioware, Vydal Electronic Arts, podpora multiplayeru (režim kooperace až pro 4 hráče), datum vydání 7. března.

Nedostatky této hry: našel jsem zatím jenom jeden jediný a to občasné grafické bugy, ale není to vůbec časté.

Tuto pc hru mohu jedině doporučit! pc hry jako MassEffect 3 uvítám vždy s radostí!

Jaké jsou výhody xboxu 360 oproti playstation 3? Nejhlavnější výhoda je online hraní. Hry sice musíte velmi často zaplatit, ale zážitek potom stojí za to. Další výhodou je zálohování her. Důležitou součástí kinect boxu 360 je headset. A výhoda PlayStation 3 ? Samozřejmě full HD, přehrávání BlueRay disků, příjem HD kanálů, prostě spousta věcí, která se hodí pro sledování televize ve vysoké kvalitě.

Nejlepší Hry pro Kinect xbox 360
Ace Combat 6: Fires of Liberation
Alan Wake
Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts
Blue Dragon
Crackdown
Dead or Alive 4
Dead Rising
Fable II
Forza Motorsport 2
Forza Motorsport 3
Frontlines: fuel of War
Gears of War
Gears of War 2
Geometry Wars: Retro Evolved
Geometry Wars: Retro Evolved 2
Guilty Gear 2: Overture
Crackdown 2
Darwinia
Fable III
Halo Reach
The Secret World
Nejlepší hry na playstation 3 MLB 09: The Show
Motorstorm
Motorstorm 2: Pacific Rift
Naruto: Ultimate Ninja Storm
Ninja Gaiden Sigma
PixelJunk Eden
PixelJunk Monsters
Ratchet & Clank Future: Crack In Time
Ratchet & Clank Future: Quest For Booty
Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction
Resistance 2
Resistance: Fall of Man
Ridge Racer 7
Singstar
Siren: Blood Curse
Socom: US Navy SEALs Confrontation
Tekken 5: Dark Resurrection/Online
Time Crisis 4
Uncharted

Pokud vám to finanční situace dovolí, tak Vám doporučuji zakupte si i PlayStation3 i Kinect box 360 určitě toho vy nebo vaše děti nebudete litovat.


Vlote koment k lnku


Vae jmno:
V koment:
Napite slici pt