Neomezený hosting pro váš web jen za hubičku!

Plánujete zakládat webové stránky? Máte webové stránky hostovány pouze na free hostingu a chcete přejít na placený hosting, který je bez reklam a všelijakých omezení? Máte vlastní webové stránky a platíte spoustu peněz za webhosting? Pak věnujte následující pozornost webhostingu od Wedosu.

Wedos je relativně mladá společnost, která byla založena až v roce 2010. Od té toby však proběhl neuvěřitelný rozvoj a aktuálně by tato společnost měla být největším poskytovatelem webhostingu v ČR.

Webhosting – cena, výhody, parametry

Pokud si přes Wedos zaregistrujete doménu, tak k ní automaticky zdarma získáváte MiniWeb webhosting. Tento webhosting je určen pouze pro statické stránky, nepodporuje PHP ani MYSQL. Nabízí diskový prostor 100 MB. Většině uživatelů nebudete tento webhosting vyhovovat. Proto je pro ně připraven webhosting NoLimit. Za cenu 30 Kč za měsíc (25 Kč bez DPH) získáte neomezený diskový prostor pro váš web. Avšak cena může být ještě nižší cca o 30%! Jelikož Wedos pořádá velmi často slevové akce, kde sleva pro každého na nový webhosting je běžně kolem 33%, a když se vám zadaří, tak můžete získat slevu až 100%! Další parametry webhostingu jsou: neomezený traffic, databáze MYSQL 5.5 – neomezený počet o maximální velikosti 1 GB, neomezený počet e-mailových schránek o maximální velikosti 5 GB, Antivir, Antispam a spousty dalších. Dále je v ceně 1 alias. Ten umožňuje hostování dalšího webu v rámci jednoho hostingu. Pokud máte další web, tak za 30 Kč/měsíc můžete tedy hostovat celkem 2 weby.

Webhosting – nevýhody

U webhostingu však chybí automatické zálohování, které by bylo přístupné běžnému uživateli. Firma sice každý týden zálohuje všechny webhostingy, ale pokud by jste se chtěli k záloze dostat, tak jedině za nemalý poplatek. Avšak zálohování si můžete vyřešit sami. Firma totiž spustila také službu Wedos Disk. K webhostingu získáváte zdarma 10 GB místa na Wedosm disk pro vaše data. A na tento Wedos Disk si můžete sami vytvářet zálohy vašich webů. Zálohovací script i s návodem se dá dohledat na fóru Wedosu. Získáte tím pravidelné denní (hodinové, týdenní, zkrátka tak často, jak sami potřebujete) zálohování, které je navíc zcela zdarma.

Vlastní zkušenosti

U Wedosu hostuji už více než 1 rok jiný web. Zatím jsem nezaznamenal žádný výpadek. V případě potřeby je neustále online podpora, která ihned odpovídá na dotazy. Vše bylo zatím bez jakýchkoli problémů a doufáz, že to taz i zůztane.


Vložte komentář k článku

KarelChcete slevu na webhosting od Wedosu až 33%? Ozvěte se mi na mail samak55@seznam.cz, Sleva vám poskytnu zdarma!

Vaše jméno:
Váš komentář:
Napište číslici pět