Nejen hry pro děti zdarma

Flashové onlinovky už nejsou jen jednoduché hříčky pro děti, ale mnohdy se jedná o propracované hry se zajímavým příběhem, které vás zabaví na několik hodin. Proto jsme se dnes rozhodli vám představit dva herní weby, které pro vás shromažďují ty nejlepší onlinovky zdarma.

Ilike.Cz je na herním trhu již několik let, a proto není divu, že na webu najdete téměř 3 000 online her rozdělených do několika herních žánrů. Na tomto webu se vám nestane, že byste nenalezli hru, která by vás nezaujala. Na tomto webu je velmi rozsáhlá kategorie her pro dívky, která nemá na českém Internetu obdoby. Nemohou tedy chybět oblíbené Monster High hry skládající se většinou z jednoduchých oblíkaček pro holky. Musíme zmínit také sérii Papas Louie restauračních her. V této sérii se vždy staráte o chod restaurace, cukrárny nebo nebo fast foodu místo strýčka Papa Louieho, jež si chce užít zaslouženou dovolenou.

Jestli Vám připadne web Hrejzona.Cz. pro děti, tak se Vám bude více líbit web Hernibox.cz. Tento web neobsahuje tolik onlinovek jako předchozí stránka, ale nabízí více užitečných funkcí. Například se můžete na webu registrovat a vytvořit vlastní profil s vaším avatarem. Registrace vám umožní nejen psát komentáře ke hrám, ale také psát soukromé zprávy ostatním hráčům nebo si vytvořit vlastní sbírku oblíbených flashovek. Navíc se na webu vyskytují velmi populární Goodgame hry. Tyto onlinovky můžete hrát zcela zdarma, ale pokud chcete získat různé výhody, tak je již potřeba platit. Nejoblíbenější z nich je Big Farm nebo Goodgame Mafia.

Věříme, že vám oba weby přišly zajímavé a strávíte na nich mnoho hodin plných zábavy.


P.S. Na druhém zmíněném webu právě probíhá soutěž o věcné ceny, takže se nezapomeňte na webu registrovat a této možnosti využít.


Vložte komentář k článku


Vaše jméno:
Váš komentář:
Napište číslici pět