Kupujte a prodávejte články v aukci

Nedávno byla spuštěna nová služba pro všechny copywritery i pro všechny, co vlastní webové stránky a potřebují je zaplnit textem. Bohužel ne každý majitel webovek je schopen sepsat kvalitní články, které by mohl veřejně publikovat, a tak nezbývá, než obrátit se na tuto novou službu, kde můžete zakoupit články pro váš web. Jedná se o Články v aukci, v naší zemi zatím ojedinělou službu. Předně tady oproti ostatním systémům nezadáváte poptávky na články a poté vám je až copywriteři sepisují, ale kupujete už hotové články a ihned si je můžete umístit na web či blog.

Aukce versus Kup teď

Každý článek můžete vydražit buď v aukci, nebo zakoupit za cenu KUP TEĎ. Pokud ho koupíte za cenu kup teď, tak článek máte ihned k dispozici. Pokud budete přihazovat v aukci, tak musíte vyčkat na konec aukce a to vás ještě nesmí jiný zájemce o článek přeplatit.

Práva a používání článků

Každý článek zakupujete s tzv právy. Ty určuje pisatel článku. Podle nich můžete zakoupený článek libovolně upravovat či máte zakázáno ho upravovat. Dále se autor může zříct právům k článků a ten můžete vydávat za svůj. Všechny podmínky použití či nákupu jsou uvedeny u každého článku. Většina jich tam je však s licencí pro libovolné použití a úpravy.

Ještě větší výhodu má tento systém pro copywritery!

Mnohdy se určitě stalo, že jste se domluvili se zákazníkem na sepsání článků. Vše jste poctivě zhotovili, sepsali, ale zákazník si to najednou rozmyslel. Články vám zůstali uložené v počítači a nemáte pro ně reálné využití. Zkuste je proto vložit do aukce. Třeba se prodá a třeba se prodá za mnohem více, než jste byli původně domluvení.


Vložte komentář k článku


Vaše jméno:
Váš komentář:
Napište číslici pět