Knihy k přečtení online a zdarma

Přečtěte si knihu online

Knihy online zdarma k přečtení v pdf Čtete rádi knížky a neradi chodíte do knihovny? Pak právě pro vás jsou řešením tzv. ebooks – knihy online zdarma k přečtení. Knihy si můžete zdarma přečíst ve formátu pdf. Takovouto službu nabízí hned několik internetových serverů, ale uvedu pouze jeden nejdůležitější Google knihy.

Na této stránce zadáte do vyhledávání název knihy. Ve výsledcích vyhledávání se vám, po kliknutí na první pozici, načte kniha online ve formátu pdf. Bohužel ne všechny knihy může google zobrazovat. Na některé se stále vztahují autorská práva, nebo autor neumožňuje jejich zveřejnění online. Pro příklad jak vypadá kniha online k přečtení si zadejte do vyhledání Válka s mloky. Poté klikněte hned na výsledek vyhledávání a kniha se vám načte. Nakonec už jen stačí se pohodlně usadit a z pohodlí domova si knihu přečíst.

Další server, kde se dají sehnat knihy online ke stažení je český server Ulož.to. Stačí do vyhledávání napsat název knihy a asi v 50% případů naskočí výsledky s danou knihou v pdf, popř ve formátu doc. Když se nezadaří hned napoprvé, zkuste trochu upravit vyhledávací text popř. seřadit výsledky podle hodnocení či jinak. Dá se zde sehnat spousta nových knih, či knih v anglickém popř. jiném jazyce. Bohužel některé knihy, které jsou zde umístěné porušují autorská práva, ale s tím bohužel nic neuděláme.

Nakonec jen chci dodat, že pokud Vás nebaví číst knihy online, tak si je můžete vytisknout a číst v tištěné podobě. Ale! Nemá smysl knihy tisknout drahým inkoustem, to by pak kniha vyšla daleko na víc, než kdyby jste si ji měli koupit v knihkupectví. Přečtěte si proto tento návod jak tisknout levně (klikněte sem), já takto tisknu i dvousetstránkové knihy a jiné dokumenty za cca 30 Kč + cena papíru. A to je podle mě celkem velký rozdíl oproti kupované knize.


Vložte komentář k článku

evatvořivé myšlenky
Veronikahezký
MonikaDívka s pomeranči
stavak
Anetaok
Eliškadobrý
KarolSuper hodně mi to pomohlo! :)
Zdenaexelent
majkaprima rada,dik
terkajo dobrý
sarajuuuuuu
AsnBoy123Co tu vůbec dělám??
NikolaTeda nechápu to tu..
anna hebedováhmm
lolodiky za radu
Nikol.........
tu3kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
denisaAhoj lidi čtěte radi jesli jo a ok ne like ak čau
PetraLorencová
Ellenahoj no já myslím že číst je dobré ale mnoho lidí nečte.Prosím pomáhejte číst!!!!!!
lojza 606400754
3326598jo je to super akorat jsem nenasla knihu kterou hledam...
jaroslavasuper
Klára Kubálkovásuper
Loldasupr :D
Terkahustýýýýý:-)
lojzičkadivný
píčanapíču
hí=)pp=égú§ojú
ZXMing10je to stránka na kokot
romeo no coment
tomcau
DomcaAhoj moc mě to nezaujalo a to co se tu píše tak je asi pravda hledam tu knihu ale nenašla jsem ji je mi lito ale tato stranka je na ,, pytel" ve slusnem vyrazu
Cindrellaok
ČERNEJ MASTIČ nechceš to skusit nejdřív přečíst a pak to sem dét je to kokotina jako tahle stránka
akčinaJsuper
Dominika Pes
jinakokoot stranka
Daniel
beruškaMám ráda knihy.
Michalafajn
CoNic nechápu ,pomoc.Ty knížky potrebuju k maturitě kde prosím vás jsou ,mám na to jen měsíc
kundaaapičooo
lukanice
AnetaKocka

Vaše jméno:
Váš komentář:
Napište číslici pět