Any Video Converter 5

Any Video Converter je jedním z nejlepších programů sloužících ke konverzi mnoha formátů videa jako jsou .avi, .Divx, .Xvid, .wmv, .mov, .mp4 a další. Po celém světě má tento skvělý program miliony spokojených uživatelů. Program je schopem videa převádět kromě klasických formátů také do formátů pro mnohá přenosná zařízení v podobě tabletů, přehrávačů Mp4, Ipodů, chytrých telefonů a handheldů jako jsou Nintendo 3DS, PlayStation portable nebo PlayStation Vita. Program je velmi jednoduchý pro práci s ním. V nastavení programu je možné upravovat nastavení videí a přidávat videosoubory do fronty k převodu, přičemž se jeden soubor převede na zadaný formát a poté se začne převádět soubor který je v řadě jako další.

Program také podporuje webové stránky uživatelů a lze v něm připravit videa v HTML 5 s kódem pro vložení na web. Videa lze také editovat jejich sestřihem, převrácením nebo sloučením či přidáním hudby podle vašich představ. DVD formát videí je možno vypálit na digitální nosič DVD+R / DVD-R a přehrávat jej v DVD přehrávači.

Další výhodou programu je ukládání videí do formátů vysokého rozlišení HD (720p) a FULL HD (1080p) [HD = high definition].

Poslední verzí programu je verze 5.5.0.4 s velikostí 35,5 MB, určená pro operační systémy Windows XP, Windows Vista, Windows 7 a Windows 8. Program je také v české lokalizaci a je freeware (volně dostupný software).

Any Video Converter 5


Vložte komentář k článku


Vaše jméno:
Váš komentář:
Napište číslici pět